2011. május 4., szerda
Csoki
Van egy oldal nem tudom ki mennyire ismeri, ahol elkészíthetjük a saját tervezésű csokoládénkat ez az oldal nem más mint http://www.chocome.hu/. Hihetetlen sok feltétet lehet választani, én csak ámultam és bámultam a kínálaton. Hál istennek a barátaimtól kaptam is szülinapomra makadámdióval és áfonyával, de nem volt még szívem megbontani. Amit kicsit sajnálok, hogy internetes rendelés esetén minimum 3 tábla csokit kell megrendelni, ami szerintem nem célszerű.A barátaimnak szerencséjük volt, mert épp Debrecenben jártak a csokikészítő mesterek és így tudtak venni nekem! :) Ajánlom mindenkinek szerintem szenzációs ajándék. :)
2011. május 1., vasárnap
Szülinap!
Tegnap lettem 21 éves :(,hogy telik az idő...Választhattam mit kérek ebédre én..Nem hazudtoltam meg magam, csülök pörköltöt kívántam és meg is kaptam... :D
Recept:
egy első vagy hátsó csülök
2 nagy fej hagyma
4-5 gerezd fokhagyma
paprika
só
bors
kömény
zsír/olaj
paradicsom paprika lehetőség szerint(nálunk most kimaradt)
A csülök megtisztítottam felkockáztam, majd kevés zsiradékban megpirítottam a hagymát és a fokhagymát, ha megpirult hozzáadom a fűszereket és a csülök felöntöm vízzel és készre főzöm...Tudom könnyű recept, de iszonyat finom!! :)
És persze a torta se maradhatott el ami idén nutellás volt :P
Recept:
egy első vagy hátsó csülök
2 nagy fej hagyma
4-5 gerezd fokhagyma
paprika
só
bors
kömény
zsír/olaj
paradicsom paprika lehetőség szerint(nálunk most kimaradt)
A csülök megtisztítottam felkockáztam, majd kevés zsiradékban megpirítottam a hagymát és a fokhagymát, ha megpirult hozzáadom a fűszereket és a csülök felöntöm vízzel és készre főzöm...Tudom könnyű recept, de iszonyat finom!! :)
És persze a torta se maradhatott el ami idén nutellás volt :P
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
