Tegnap lettem 21 éves :(,hogy telik az idő...Választhattam mit kérek ebédre én..Nem hazudtoltam meg magam, csülök pörköltöt kívántam és meg is kaptam... :D
Recept:
egy első vagy hátsó csülök
2 nagy fej hagyma
4-5 gerezd fokhagyma
paprika
só
bors
kömény
zsír/olaj
paradicsom paprika lehetőség szerint(nálunk most kimaradt)
A csülök megtisztítottam felkockáztam, majd kevés zsiradékban megpirítottam a hagymát és a fokhagymát, ha megpirult hozzáadom a fűszereket és a csülök felöntöm vízzel és készre főzöm...Tudom könnyű recept, de iszonyat finom!! :)
És persze a torta se maradhatott el ami idén nutellás volt :P
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése