2011. május 4., szerda

Csoki



Van egy oldal nem tudom ki mennyire ismeri, ahol elkészíthetjük a saját tervezésű csokoládénkat ez az oldal nem más mint http://www.chocome.hu/. Hihetetlen sok feltétet lehet választani, én csak ámultam és bámultam a kínálaton. Hál istennek a barátaimtól kaptam is szülinapomra makadámdióval és áfonyával, de nem volt még szívem megbontani. Amit kicsit sajnálok, hogy internetes rendelés esetén minimum 3 tábla csokit kell megrendelni, ami szerintem nem célszerű.A barátaimnak szerencséjük volt, mert épp Debrecenben jártak a csokikészítő mesterek és így tudtak venni nekem! :) Ajánlom mindenkinek szerintem szenzációs ajándék. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése