Hájas... épeszű ember nem kezd el hájast csinálni, összejöttünk ma páran csajok..és hetek óta azt hallgattam, hogy na majd én mit sütök. Életembe egyszer csináltam eddig hájast, de azt sem egyedül és persze a receptet elfelejtettem elkérni. Így ki máshoz fordulhattam volna mint Limara-hoz a nála talált recept nekem tökéletesen bevált. Annyi változás történt csupán, hogy a hájhoz én tettem két evőkanál ecetet, nem tudom miért, mikor én láttam akkor is így készítették :) A hajtogatásom is más volt de ezt képekben hoztam el nektek.3szor hajtottam és a hajtások közt 30 percet pihentettem hűtőbe és kezdtem előröl, nyújtás, kenés, hajtás.....Ja igen vettem sütésálló lekvárt, mert én szilvásat,barackosat is sütöttem, hát el kell mondanom, hogy folyt a lekvár nem is kicsit. Én 3szor ennyi hozzávalóval indultam. :) Elég lett hál istennek, reggel 7től délután 2ig lefoglalt az biztos :)
Hozzávalók:
- 60 dkg finom vagy rétesliszt
- nagy csipet só
- 1 tk. cukor
- 1 tojás
- 1 ek. ecet
- 2 ek. tejföl
- kb. 2-2,5 dl víz
- 450 g tisztított, ledarál háj
- 10 dkg liszt
- szilvalekvár
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése