2011. április 7., csütörtök

Kezdés 2


Nah jó! Tegnap mikor blogírásra adtam a fejem, senki nem közölte velem, hogy ez milyen nehéz..Reggel 9 óta itt ülök a gép előtt, hogy a megfelelő hátteret, színeket,betűtípusokat, szövegméretet,szövegszínt,szövegtipust válasszak ki. A fejem már zsong, lassan ugyan olyannak tűnik az egész. Miért nincs egy gooogle manó aki ezt elvégzi helyettünk. Bár egy órája itt ülök már arra még sem sikerült rájönnöm, hogy a kedvencekbe ami itt van oldalt, hogy varázsolhatok blogot....szerettem volna berakni Limara-t Szépségtár-t és még egy csomó mindenkit, de egyszerűen képtelen vagyok rájönni,hogy ez hogy is működik.... Lesz még itt sok nehézség úgy érzem... :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése