2011. április 6., szerda

kezdés

Sosem írtam még blogot, így gondoltam elkezdem, sokat nem veszíthetek vele. maximum sok érdekes emberrel fogok megismerkedni ami ugye sose kár.. :) lesz itt szó főzésről bár én nem szakácskönyv alapján fogok menni mint Julie & Julia - Két nő, egy recept című filmben, nem biztos h minden nap főzök majd, akkor majd az életem apróbb részleteit fogom megosztani. remélem néha majd elolvassa valaki :)

1 megjegyzés: